Znamy pary I i II rundy eliminacji do LE

20 czerwca
First and second qualifying round draws made

Dziś o godzinie 13:00 i 14:30 odbyło się losowanie kolejno I i II rundy eliminacji do fazy grupowej LE. 

Poniżej wyniki losowania I i II rundy eliminacji:

I runda eliminacji - pierwsze mecze 

FC Midtjylland - Sūduva Marijampolė

FC Levadia Tallin - HB Tórshavn

Shamrock Rovers FC - Rovaniemen Palloseura

Breiðablik (Kópavogur) - FK Jelgava

NK Domžale - FC Lusitanos

Videoton FC Fehérvár - Zaria Bălți

Zimbru Chișinău - Czichura Saczchere

Beroje Stara Zagora - FK Radnik (Bijeljina)

FC Infonet Tallin - Heart of Midlothian FC 

Atlantas Kłajpeda - HJK 

Valur (Reykjavík) - Brøndbyernes IF 

NSÍ Runavík - Szachtior Soligorsk 

FK Bokelj (Kotor) - FK Vojvodina (Nowy Sad) 

UE Santa Coloma - NK Lokomotiva (Zagrzeb) 

FK Sloboda (Tuzla) - Beitar Jerozolima 

SP La Fiorita - Debreceni VSC 

Stabæk IF - Connah's Quay Nomads FC 

IFK Göteborg - Llandudno FC 

Aberdeen FC - CS Fola Esch 

AIK (Solna) - Bala Town FC 

AÉK (Larnaka) - SS Folgore 

Pjunik Erewan - College Europa FC 

FK Kukësi - FK Rudar (Pljevlja) 

FC Vaduz - FK Sileks (Kratovo) 

FK Ventspils - Víkingur 

St Patrick's Athletic FC - AS La Jeunesse d'Esch 

JK Nõmme Kalju - Trakų FK 

FC Differdange 03 - Cliftonville F&AC 

Dila Gori - Szirak Giumri  

FK Čukarički (Belgrad) - Ordabasy Szymkent 

Neftçı Baku - Balzan FC 

Maccabi Tel Awiw - ND Gorica 

Linfield FC - Cork City FC 

KR (Reykjavík) - Glenavon F&AC 

Dinamo Mińsk - Spartaks Jūrmala 

Odds BK - IFK Mariehamn 

NK Široki Brijeg - Birkirkara FC 

FK Rabotnički (Skopje) - FK Budućnost (Podgorica) 

FC Admira Wacker Mödling - Spartak Myjava 

Qəbələ FK - FC Samtredia 

Sławija Sofia - Zagłębie Lubin 

Teuta Durrës - Kajrat Ałmaty 

FC Spartak Trnava - Hibernians FC 

FK Aktobie - MTK Budapeszt 

Bananc Erewan - AS Omónia Lefkossías 

Albania Partizani Tirana - ŠK Slovan Bratysława 

FK Škendija 79 (Tetovo) - Cracovia Polska 

Kəpəz Gəncə - Dacia Chișinău 

I runda eliminacji - rewanże

Sūduva Marijampolė - FC Midtjylland 

HB Tórshavn - FC Levadia Tallin 

Rovaniemen Palloseura - Shamrock Rovers FC 

FK Jelgava - Breiðablik (Kópavogur) 

FC Lusitanos - NK Domžale 

Zaria Bălți - Videoton FC Fehérvár 

Czichura Saczchere - Zimbru Chișinău 

FK Radnik (Bijeljina) - Beroje Stara Zagora 

Heart of Midlothian FC - FC Infonet Tallin 

HJK - Atlantas Kłajpeda 

Brøndbyernes IF - Valur (Reykjavík) 

Szachtior Soligorsk - NSÍ Runavík 

FK Vojvodina (Nowy Sad) - FK Bokelj (Kotor) 

NK Lokomotiva (Zagrzeb) - UE Santa Coloma 

Beitar Jerozolima - FK Sloboda (Tuzla)

Debreceni VSC - SP La Fiorita

Connah's Quay Nomads FC - Stabæk IF 

Llandudno FC - IFK Göteborg 

CS Fola Esch - Aberdeen FC 

Bala Town FC - AIK (Solna) 

SS Folgore - AÉK (Larnaka) 

College Europa FC - Pjunik Erewan 

FK Rudar (Pljevlja) - FK Kukësi

FK Sileks (Kratovo) - FC Vaduz 

Víkingur - FK Ventspils 

AS La Jeunesse d'Esch - St Patrick's Athletic FC 

Trakų FK - JK Nõmme Kalju 

Cliftonville F&AC - FC Differdange 03 

Szirak Giumri - Dila Gori 

Ordabasy Szymkent - FK Čukarički (Belgrad) 

Balzan FC - Neftçı Baku 

ND Gorica - Maccabi Tel Awiw 

Cork City FC - Linfield FC 

Glenavon F&AC - KR (Reykjavík) 

Spartaks Jūrmala - Dinamo Mińsk 

IFK Mariehamn - Odds BK 

Birkirkara FC - NK Široki Brijeg

FK Budućnost (Podgorica) - FK Rabotnički (Skopje) 

Spartak Myjava - FC Admira Wacker Mödling 

FC Samtredia - Qəbələ FK  

Zagłębie Lubin - Sławija Sofia 

Kajrat Ałmaty - Teuta Durrës 

Hibernians FC - FC Spartak Trnava 

MTK Budapeszt - FK Aktobie 

AS Omónia Lefkossías - Bananc Erewan 

ŠK Slovan Bratysława - Partizani Tirana

Cracovia - FK Škendija 79 (Tetovo) 

Dacia Chișinău - Kəpəz Gəncə 

II runda eliminacyjna

Dila Gori / Szirak Giumri - FC Spartak Trnava / Hibernians FC

Dinamo Mińsk / Spartaks Jūrmala - St Patrick's Athletic FC / AS La Jeunesse d'Esch

FK Bokelj / FK Vojvodina - Stabæk IF / Connah's Quay Nomads FC

NSÍ Runavík / Szachtior Soligorsk - NK Domžale / FC Lusitanos

FK Aktobie / MTK Budapeszt - Qəbələ FK / FC Samtredia

Beroje Stara Zagora / FK Radnik - Atlantas Kłajpeda / HJK

Shamrock Rovers FC / Rovaniemen Palloseura - UE Santa Coloma / NK Lokomotiva

Neftçı Baku / Balzan FC - FK Škendija 79 / Cracovia

FC Midtjylland / Sūduva Marijampolė - FC Vaduz / FK Sileks

NK Široki Brijeg / Birkirkara FC - FC Infonet Tallin / Heart of Midlothian FC

FC Admira Wacker Mödling / Spartak Myjava - Kəpəz Gəncə / Dacia Chișinău

Videoton FC Fehérvár / Zaria Bălți - FK Čukarički / Ordabasy Szymkent

Aberdeen FC / CS Fola Esch - FK Ventspils / Víkingur

FC Differdange 03 / Cliftonville F&AC - AÉK (Larnaka) / SS Folgore

AIK / Bala Town FC - Pjunik Erewan / College Europa FC

Teuta Durrës / Kajrat Ałmaty - Maccabi Tel Awiw / ND Gorica

Partizani Tirana / ŠK Slovan Bratysława - Breiðablik / FK Jelgava

FK Sloboda / Beitar Jerozolima - Bananc Erewan / AS Omónia Lefkossías

FK Partizan (Belgrad) - Sławija Sofia / Zagłębie Lubin

JK Nõmme Kalju / Trakų - FK Maccabi Hajfa 

Hibernian FC - Valur (Reykjavík) / Brøndbyernes IF

FK Austria Wiedeń - FK Kukësi / FK Rudar

Grasshoppers - KR / Glenavon F&AC

Zimbru Chișinău / Czichura Saczchere - Osmanlıspor FK

PAS Giánnina - Odds BK / IFK Mariehamn

NK Maribor - Lewski Sofia 

BK Häcken - Linfield FC / Cork City FC

Piast Gliwice - IFK Göteborg / Llandudno FC

FC Levadia Tallin / HB Tórshavn - SK Slavia Praga 

SP La Fiorita / Debreceni VSC - Torpiedo Żodzino Białoruś 

KRC Genk - FK Rabotnički / FK Budućnost

CSMS Iași - Hajduk Split

SønderjyskE - Strømsgodset IF 
foto: http://www.uefa.com/



Nowszy post Starszy post Strona główna