W mediach: Potężny wywiad z Jackiem Magierą

27 grudnia

Bardzo ciekawy i bardzo obszerny wywiad ze szkoleniowcem Legii Warszawa przeprowadziła oficjalna strona klubu. Świąteczny wywiad na legia.com poruszył kilka ciekawych wątków. 

Ostatnimi czasy po świetnych występach Legii Warszawa trener mistrzów Polski jest rozchwytywany przez media. Dziś polecam Wam spory wywiad na legia.com z Jackiem Magierą.

Było o ostatnio głośnym "pocałunku śmierci w europejskich pucharach":

Polscy trenerzy ligowi często mówią, że europejskie puchary to pocałunek śmierci, że nie da się łączyć tych rozgrywek z dobrą grą w lidze. Legia pokazała jednak, że się dało. Co było kluczowe – mentalność czy przygotowanie fizyczne?

Legia pokazała, że można grać w Europie. Myślę, że takiego tempa żaden polski zespół by nie wytrzymał. Od lipca rozegraliśmy 34 mecze o punkty, a do tego doszły jeszcze mecze niektórych zawodników w reprezentacjach. To świadczy o tym, że przygotowanie było na wysokim poziomie. Jeszcze mamy rezerwy, choć dużo poprawiliśmy się pod tym względem. Nie chcę na ten temat mówić szczegółowo, bo mamy od tego fachowca, Sebastiana Krzepotę. Znam wszystkie wyniki i dane zawodników, ale wiem, że są jeszcze rezerwy, które chcemy poprawić.

Warto spojrzeć na wywiad z legia.com

Nowszy post Starszy post Strona główna