Sparing: Legia 1-2 Arminia

by - 18 stycznia

Podobny obraz

W pierwszym sparingu w Benidormie Legia przegrała 1:2 z Arminią Bielefeld. Jedyny gol dla naszej drużyny był samobójczym trafieniem autorstwa Stephana Salgera.

Pierwszy zimowy sparing legioniści rozegrali osiem dni po rozpoczęciu przygotowań do rundy wiosennej. Rywal Wojskowych - Arminia Bielefeld z 2. Bundesligi miała za sobą dwa razy dłuższy okres treningów. Niemcy już za półtora tygodnia wznawiają ligową rywalizację.

Trener Magiera postanowił przetestować we wtorek dwie jedenastki, zmieniając w przerwie cały skład. Sztab szkoleniowy zdecydował się nie korzystać w sparingu z Arminią z trzech zawodników: Vadisa Odjidji Ofoe, Guilherme i Thibaulta Moulina z powodu niewielkich urazów.

Legia Warszawa - Arminia Bielefeld 1:2
Salger (sam.) 37' - Noethe 38', Hemlein 44'

(1. połowa) Malarz - Jędrzejczyk, Wieteska, Pazdan, Hlousek - Szymański, Kopczyński - Kucharczyk, Hamalainen, Radović - Kazaiszwili.

(2. połowa) Cierzniak - Broź, Czerwiński, Dąbrowski, Hołownia - Aleksandrow, Urbański, Jodłowiec, Nagy - Chukwu, Kulenović.

źródło: Legia.com