Transfery i nie tylko

by - 23 stycznia

Dziś głównym mottem mojego posta miały być transfery do klubów z Ligi Europejskiej, jednak nie można nie wspomnieć o spotkaniach, jakie wczoraj rozgrywały drużyny z LE.

WŁOCHY Napoli po ciężkim boju ograło po rzutach karnych Udinese. W regulaminowym czasie gry padł remis 1-1. Dogrywka przyniosła również po 1 golu każdej z drużyn. Dopiero rzuty karne dały awans zawodnikom Beniteza. Ostatecznie 5-4. W ćwierćfinale, który zostanie rozegrany 04.02.2015 Napoli zagra z Interem Mediolan. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

HISZPANIA Sevilla w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Hiszpanii przegrała dosadnie z Espanyolem 1-3. Gdyby nie gol Bacci w 91 minucie spotkania to Andaluzyjczycy mogliby żegnać się z turniejem. Tak przynajmniej 2 bramki są w stanie strzelić w rewanżu. Widać było brak w 1 składzie kilku podstawowych zawodników w tym, Grzegorza Krychowiaka, który przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

FRANCJA Guingamp poznał rywala w 1/8 finału Pucharu Francji. Jest nim 4 ligowy AS Yzeure.