Ostateczne rozstrzygnięcia w 4 kolejce?

26 października

3 listopada będziemy świadkami czwartek kolejki fazy grupowej Ligi Europejskiej. W ten dzień szansę na bezpośredni awans do fazy pucharowej będą miały cztery zespoły. 


Już w czwartej kolejce zmagań grupowych LE możemy poznać zespoły, które w LE zobaczymy na wiosnę.

W najlepszej sytuacji jest Zenit St Petersburg. Drużyna z Rosji awansuje do fazy pucharowej, jeśli uniknie porażki w czwartej kolejce. Rywalem zespołu z Petersburga będzie nieobliczalne Dundalk.

Wygrana zagwarantuje awans Ajax Amsterdam, jednak rywal nie jest łatwy. Ekipa z Holandii zagra u siebie z silną Celtą Vigo.

Awansować w przyszły czwartek do fazy pucharowej może również drużyna Szachtara Donieck. Rewelacyjnie spisujący się Ukraińcy muszą uniknąć porażki w konfrontacji z Gent.

Ostatnim zespołem, który ma szansę na awans w czwartej kolejce jest zespół Schalke. Niemcy mają na swoim koncie komplet zwycięstw i kolejna wygrana zagwarantuje im grę na wiosnę. Rywalem Schalke będzie ekipa Artura Jędrzejczyka - Krasnodar. Schalke ma szansę awansować również wtedy, kiedy zremisuje z rosyjskim klubem, a porażkę zaliczy trzecia w tabeli Nicea.


Nowszy post Starszy post Strona główna