Legia rozpoczyna przygotowania

11 stycznia

W poniedziałek do treningów powróciła Legia Warszawa. Pierwszy trening odbył się w Warszawie, ale już we wtorek Legioniści wylecieli na zgrupowanie do Hiszpanii. 

Początek przygotowań Legia Warszawa rozpoczyna na zgrupowaniu w hiszpańskim Benidorm.

Zgrupowanie odbędzie się w dniach 10-21 stycznia. Kadra drużyny prezentuje się następująco:

Bramkarze: Arkadiusz Malarz, Radosław Cierzniak, Radosław Majecki, Cezary Miszta.

Obrońcy: Jakub Rzeźniczak, Łukasz Broź, Jakub Czerwiński, Michał Pazdan, Mateusz Wieteska, Maciej Dąbrowski, Artur Jędrzejczyk, Adam Hlousek, Mateusz Hołownia, Tomasz Nawotka, Mateusz Żyro.

Pomocnicy: Tomasz Jodłowiec, Michał Kucharczyk, Guilherme, Michał Kopczyński, Miroslav Radović, Thibault Moulin, Michaił Aleksandrow, Vadis Odjidja Ofoe, Konrad Michalak, Vako Kazaiszwili, Sebastian Szymański, Dominik Nagy, Adrian Małachowski, Bartłomiej Urbański.

Napastnicy: Sandro Kulenović, Kasper Hamalainen, Daniel Chima Chukwu

Do Hiszpanii polecieli trzej nowi zawodnicy Legii: Artur Jędrzejczyk, Dominik Nagy i Daniel Chima Chukwu. W kadrze na zgrupowanie zabrakło Aleksandara Prijovicia, który nadal nie jest dogadany z Chinami. 

Zgrubowanie w Benidorm potrwa do 21 stycznia. Po dwóch dniach Legia wybierze się na kolejne zgrupowanie do Hiszpanii. W La Mandze Legioniści potrenują do 4 lutego na tydzień przed pierwszym ligowym meczem z Arką Gdynia.

Wszyscy jednak czekamy na dwumecz z Ajaxem Amsterdam. Pierwsze spotkanie już za nieco ponad miesiąc, bo 16 lutego. 

Nowszy post Starszy post Strona główna